777 762 489 info@kuprospechu.org
THRASH TALKS #1
Dokruhu – post křest desky
KONZERT 19

7. 8. 2020, 20:00

Café Rouge, Chomutov

Ahoj, po velmi dlouhé době se konečně hlásíme s nějakou akcí. Bohužel jsme jich letos již řadu museli zrušit a zejména koncerty raději přesunujeme až na rok 2021…
 
Thrash talks je pro nás nový formát, v němž chceme do Chomutova zvát na neformální „besedy“ osobnosti ze světa umění a publicistiky. Zde první vydání:
 
FULL MOON 10
(Nejen) hudební magazín Full Moon Magazine slaví v letošním roce první dekádu existence. Během té doby prošel magazín, stejně jako celá hudební scéna, mnoha změnami, zůstává ovšem vášeň pro hudbu a touha o ní neotřele vyprávět. V klipovém pořadu představí šéfredaktor magazínu Michal Pařízek a respektovaný hudební novinář Karel Veselý (Full Moon, Radio Wave, A2larm aj.) nejen zmíněné proměny hudební scény, ale také fungování magazínu a (možná) dojde i na nějaké drby z redakce.
 
ONDŘEJ ŠTINDL
Ondřej Štindl (novinář, literát, DJ, Radio 1) bude číst ze své aktuální prózy Až se ti zatočí hlava, grotesky ze současnosti, v níž se vyhořelý novinář absurdním způsobem snaží uniknout ze svého života. Večer zakončí afterparty a Ondřejův Dj set.
 
Před návštěvou Thrashtalks doporučujeme zajít do Galerie Město na vlakové zastávce Chomutov město na warm up výstavu festivalu Obnaženi
 
Za podporu děkujeme Statutárnímu městu Chomutov a The Agosto Foundation
 
za stovku
Plakát: Karásek & Trykar