777 762 489 info@kuprospechu.org
KONZERT 10 aka GARDENPARTY U GOLDMANNŮ
UNITED BY SKATE IX
9th CV SKATE CONTEST + HARDCORE SHOW

KONZERT 10 aka GARDENPARTY U GOLDMANNŮ

30. 6. 2017, 20:00

zahrada bývalé Goldmannovy vily (ex-Pionýrák, vedle hotelu Sudety)

Kulturní Večery / Večery jinak a Kuprospěchu uvádí:

Goldmannova vila (bývalý „Pionýrák“) v Čelakovského ulici je jednou z nejhonosnějších a největších staveb svého druhu v Chomutově. Budova však pohříchu dlouhá léta zřejmě nenávratně chátrá. Přijďte s námi oživit místo prodchnuté historií, sejdeme se na zahradě vily, kde nám ředitel Oblastního muzea v Chomutově Stanislav Děd představí historii Richarda Goldmanna a jeho vily, poté zahrají:

JUSTIN LAVASH
Charismatický Brit, který už teď na tuzemské scéně platí za unikátního interpreta. Osmačtyřicetiletý famózní kytarista ve své písničkařině kombinuje ostrovní folk s jazzem a blues a ačkoliv v jeho tvorbě mnozí uslyší jistý nádech syrovosti zakouřených nočních barů, zároveň obsahuje v rámci české scény nebývalou porci virtuosity. Pro svůj charakteristický projev se stal vyhledávaným hudebníkem a kolegou – spolupracoval například s Michalem Horáčkem, Lenkou Dusilovou, Monikou Načevou, s klasiky českého undergroundu DG 307 či s téměř protipólem – mladou skupinou Sunflower Caravan.
www.justinlavash.com/

AWALI
Awali je sólový hudební projekt založený v Praze Tamarou Shmidt. Umělkyně sibiřsko-polského původu narozená na Ukrajině se soustředí na experimentální elektronickou hudbu kombinovanou se zasněným zpěvěm a ambientními klavírními riffy.
www.awalimusic.com/

Začátek ve 20:00 (končíme brzy), vstup 70

Plakát: Tomáš Trykar

Akce je realizována za podpory Statutárního města Chomutova