777 762 489 info@kuprospechu.org
KONZERT 12
XII. chomutovská cyklojízda
KONZERT 11

7. 10. 2017

bývalý Prior (obchodní dům Labuť), Chomutov

Kuprospěchu & Večery jinak uvádí:

Po naší červnové spolupráci se opět společně vracíme s výjimečným místem konání – vrchní patro bývalého starého Prioru (později obch. dům Labuť) v Ruské ulici v Chomutově a s exkluzivním programem:

dné / electro-acoustic
dné je Ondřej Holý. V letech 2009 – 2013 vydal čtyři EP prostřednictvím různých vydavatelství, od roku 2010 pracoval na své debutové desce. Nahrávka pojmenovaná “These Semi Feelings, They Are Everywhere” vyšla v listopadu 2016 na Majestic Casual Records. Vzbudila zaslouženou pozornost řady zahraničních prestižních médií. Krátce na to dné vyhrál dvě ocenění za Album roku od českých kritiků (Vinyla, Apollo) a za Elektronické album roku (Anděl). Je prvním hudebníkem, který tyto ceny zkompletoval.

„dné prefers trapping sounds from real life audio – which can be as simple as moving boxes or recycling glass and plastic – and mixing them into his tracks. The result is a raw, unique sound that stands out from other musicians.“ – Wonderland
facebook.com/dnemusic
soundcloud.com/dnednedne

TOMÁŠ J HOLÝ / acoustic-postrock
Tomas J Holy je český kytarista silně ovlivněný perkusivní akustickou hrou kytarových mistrů jako jsou Andy McKee či Michael Hedges. Stejně tak je velkým milovníkem post-rockových kytarových ploch.
facebook.com/TomasJHoly
www.tomasjholy.com

vstup 70, začátek ve 20:00
Akce je realizována za podpory Statutárního města Chomutova.

Plakát: Tomáš Trykar

Fotky: Miloš Štáfek