777 762 489 info@kuprospechu.org
KONZERT 11
KONZERT 12
CZECH TEK V CAFÉ ROUGE

22. 9. 2017

Kulisárna u divadla, Chomutov

MIDI LIDI
Elektropopová kapela Midi Lidi vznikla v roce 2006 a záhy se vypracovala ve veličinu české nezávislé scény proslulou mj. energickými koncerty. Midi Lidi vydali 4 alba, zatím poslední je loňské Give Masterpiece A Chance!, jsou také tvůrci mnoha filmových soundtracků, za hudbu k filmu Protektor obdrželi Českého lva. Členové Midi lidi jsou činní v plejádě dalších uměleckých projektů.
facebook.com/midi.lidi

VENTOLIN
Ventolin je především živý upbeatový elektronický projekt kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin používá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, kterou každá elektronická liveshow bojuje. Ventolin 15.9.2017 po pěti letech vydává novou desku s názvem Vitajte.
facebook.com/Ventolin

D O K R U H U
Dokruhu je novinka na chomutovské scéně, přináší zvuk a mix žánrů, které se v místních podmínkách ještě neobjevily. Tomáš (Whispering of soul), Aleš (KobraXI) a Karel (Duben v Pešti). Billy Kid je metalista a vymýtá duchy na indiánským hřbitově zpěvnýma refrénama. Vstupte do kruhu!
facebook.com/dokruhu

zastopade

Akce realizována za podpory Statutárního města Chomutova.

Plakát a banner: Tomáš Trykar

Fotky: Pavel Kovalančík